Біля дачі Ющенка зявиться готель і ресторан

Дружина екс-президента Віктора Ющенка, Катерина, найближчим часом може зайнятися ресторанним бізнесом. Як повідомляють ЗМІ з посиланням на Український інститут промислової власності (Укрпатент), дружина колишнього гаранта днями нібито запатентувала три товарні знаки в сфері готельної та ресторанної діяльності — «Чорна пава», «Чорний лелека» та «Літкафе». Останнім співзвучно з назвою закладу в Чернівцях, в якому за чашкою кави збираються книголюби і поети.

«Але наше «Литературкафе», яке у місті називають просто «Літкафе», ставлення до дружини Ющенка не має», — сказала директор Чернівецького культурного центру (до нього входить і згадане кафе) Тетяна Задерная.

А ось жителі села Татарів на Івано-Франківщині, біля якого Ющенко ще до «помаранчевої революції» побудував дачу, а в минулому році розпочав грандіозне будівництво ще ряду об’єктів, не виключають, що саме там з’являться закладу з такими назвами: «Кажуть, що тут будуть і готель, і ресторан».

Прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Ванникова цю інформацію нам не підтвердила, але і не спростувала. Раніше вона повідомляла, що Ющенко будує біля Татарова культурний центр, а не закритий комплекс відпочинку для еліти, як вважають місцеві жителі.

Будівництво займає досить велику територію, розташовану впритул до гірської річки Женець. А незавершене ще будівля, стилізована під «млин» (водяний млин), взагалі знаходиться практично в її руслі, всупереч тому, що Водний кодекс встановлює 25-метрову прибережну захисну смугу для малих річок. Тобто будувати на цьому місці — протизаконно. Та й перший же паводок, які часто трапляються у Карпатах, може затопити будова. Зруб у вигляді «млинка», очевидно, — майбутній ресторан. Є і будівля, що нагадують колибу.