Балкон з виносом своїми руками

9-11-2018

Балкон с выносом своими руками
Скління балконів з виносом – це досить популярний нині спосіб поліпшити свої житлові умови за рахунок створення додаткового приміщення, яке можна використовувати для найрізноманітніших цілей. І в той же час виносне засклення балконів дозволяє розширити площу і обсяг самого балкона, адже дуже часто з-за маленьких розмірів, дуже важко використовувати балкон як кімнати для відпочинку або зимової оранжереї. Збільшення обсягу балкона, зробить балконне приміщення більш комфортним і більш корисним.
Також хочемо вам порекомендувати заказать балкон с выносом за кращою ціною
Але якщо технічний стан і балкона і всієї будівлі дозволяють зробити винос балкона на 35 см, то це не так вже й мало. Адже вся площа балкона збільшується на третину, а це істотна прибавка. Якщо не використовувати балкон для зберігання всякого мотлоху, то використовувати збільшене балконний простір можна дуже ефективно. Звичайно, ціни на скління балкона з виносом набагато вище, ніж звичайне скління балкона, але і користі від такого скління теж більше.
Міцність і надійність такої конструкції навіть вище, ніж у стандартної фронтальної стінки балкона. Балкон з виносом по підвіконню візуально розширює простір. Хоч площа підлоги і залишається колишньою, але, заходячи на балкон, людина відчуває більше простору і відчуває себе комфортніше і вільніше. Так як простір на рівні очей розширено, мозок сприймає на підсвідомості кімнату більш широкою.
Для утеплення підлоги, стін і стелі можна вибрати один універсальний утеплювач з високими теплоізоляційними показниками. Такими матеріалами є пінопласт та мінеральна вата. Технологія укладання утеплювача не представляє складності, тому, при бажанні заощадити, можна провести теплоізоляційні роботи самостійно. Монтаж пінопласту – це найпростіший спосіб утеплити балкон. Пінопластові плити клеяться на поверхню стін і стелі за допомогою спеціального клею і закріплюються по кутах дюбелями. На підлогу пінопласт укладається між дерев’яними брусками, поверх яких монтується підлогове покриття.