Азіатські інвестори звернули увагу на ринок нерухомості кризової Європи

У зв’язку з фінансовою кризою в Європі з’явилося багато вигідних пропозицій, що навіть покупці з Азії стали проявляти активність на раніше игнорируемом ними ринку нерухомості.

Хоча стійкий ринок нерухомості Азії користується попитом серед європейців, азіатські інвестори уникали областей, в яких їм не вистачало досвіду або знань, і не розглядали можливість придбання житла в Європі. Однак сьогодні підприємливі покупців з Китаю, Гонконгу і інших країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону стрімкими темпами освоюють раніше не изведанный ними ринок нерухомості.

Експерти стверджують, що ще півтора роки тому частка азіатського капіталу на ринку нерухомості Європи практично не відрізнялася від нуля, сьогодні ж сума однією з останніх угод становить майже $1,5 млрд. найактивнішими виявилися інвестори з Китаю та Гонконгу, повідомляє World Property Channel.

За даними агентства нерухомості RREEF, Азіатсько-Тихоокеанський регіон набирає популярність: загальна сума прямих інвестицій в нерухомість там склала в минулому році $91 млрд, збільшившись на 6% з 2010 року. “Ця тенденція показує, що регіон приваблює інвесторів з усього світу, охочих знайти стабільність і уникнути ризику, рівень якого в Європі дуже високий”, – заявив Ендрю Сміт, представник компанії Aberdeen PLC, в інтерв’ю «Bangkok Post».