Азаров звинувачує «попередників» в поганий стан українських доріг

В жахливій якості українських доріг винна попередня влада. Таку думку висловив прем’єр-міністр Микола Азаров під час традиційного п’ятничного спілкування з користувачами мережі Facebook.

Відповідаючи на питання про долю виділених на ремонт доріг грошей, а також освіта обуреними громадянами протестного руху «Я ненавиджу Укравтодор», чиновник зазначив, що його Кабмін лише почав вирішувати питання якості автодоріг. «Нагадаю нашу сумну статистику: в Україні всього 170 тисяч км доріг, з них 70 тисяч магістральних, а до Євро ми встигли зробити всього близько 5 тисяч км. Тому, зрозуміло, ніхто і ніколи не міг говорити, що ми до Євро підготували всі дороги», – написав Азаров на своїй сторінці в соцмережі.

«Що ж стосується ваших посилань на те, що хтось вкрав, то це найпростіше, що роблять наші опоненти. Дозволю тільки запитати, чому, коли вони були при владі, вони не зробили 1/10 від того, що зроблено за останні три роки? Так запитаєте, куди пішли тоді гроші, які призначалися для ремонту доріг?», – запропонував він.

Азаров також запросив незадоволених діяльністю «Укравтодору» українців до співпраці з владою. «Ненависть завжди руйнує, і тому я порадив цим активним товаришам дійсно повідомляти про тих місцях на дорогах, відправляти знімки, і вони, безумовно, будуть використані у поточній роботі дорожників, а ми про це подбаємо», – пообіцяв прем’єр.

«Проблеми наших доріг вирішуються великий системною роботою», – сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше експерт Андрій Капустін заявляв, що на ремонт українських доріг чиновники стають мільйонерами.