«Арт Хол» – зберігач колекцій

Клубний будинок «Арт Хол» пропонує елітні квартири в центрі столиці. Працюючи над проектом, компанія «Independence» ставила в основу подолання шаблонів і банальності з метою створити унікальний продукт на ринку нерухомості. Представники девелопера впевнені, що клубний будинок стане абсолютно особливим місцем для своїх жителів, чому багато в чому сприяє розташування в красивому місці з історичним чарівністю та творчий підхід творців.

Якщо задуматися, всі ми по своїй суті колекціонери. І наші колекції складаються не тільки з конкретних предметів. Відчуття, враження, спогади, досягнення… Багато чого з часом тьмяніє, губиться серед інших придбань. У підсумку ж залишається найцінніше, перевірене і тому дуже дороге.

Збереження такої особистої колекції залежить багато в чому від того, наскільки комфортні умови її зберігання». По-справжньому цінні колекції завжди зберігаються в гідному оточенні.

Саме таке оточення, готовий надати клубний будинок «Арт Хол», пропонуючи колекцію розкішних квартир. Вибирайте будь-який з чудових експонатів «Арт Хол» і в комфортних умовах бережіть і примножуйте унікальну колекцію свого життя.

А вибирати в клубному будинку є з чого. Перш за все, при купівлі квартири в новобудові, варто звернути увагу на останні творіння колекції «Арт Хол» – квартири з готовими дизайнерськими рішеннями. «Тірамісу», «Відродження», «Американська мрія», «Безтурботність» – назви інтер’єрів квартир, які вже можна зустріти в галереї клубного будинку. Для цінителів широких горизонтів у колекції є дворівневі пентхауси з панорамними видами центру Києва, гідні пензля художників. Вибравши одну з 68 квартир в клубному будинку, покупець легко і реалізує своє бачення інтер’єру, оскільки розробка дизайну, консультації фахівця для нього безкоштовні, і надають можливість коригувати планування вже на стадії будівництва.

Придбати квартиру в клубному будинку хочеться відразу, як тільки дізнаєшся, що «Арт Хол» будується в історичному та діловому центрі Києва на вулиці Воровського, 21. Район надихне мешканців будинку так само, як надихнув його творців. Продумана в проекті і комплексна інфраструктура: ресторан, бутік, салон краси, відділення банку і паркінг на 2-4 поверхах. Відкрита упорядкована тераса площею 1000м2 на рівні п’ятого поверху дозволить прогулюватися над містом, не виходячи з дому, влаштовувати барбекю і грати з дітьми.

Девелопер проекту-компанія «Independence» подбала і про відповідність фасаду архітектурного ансамблю вулиці, зупинивши свій вибір на світло-бежевою стриманій гамі, прикраси у вигляді ліпнини та кованих елементів.

Для клієнтів клубного будинку «Арт Хол» обрано найбільш сучасний спосіб оплати акредитив. Суть його в тому, що гроші перераховуються на спеціальний акредитивний рахунок в банку і забудовник отримує їх тільки після введення будинку в експлуатацію. Клієнти можуть скористатися і традиційними способами оплати – купівля квартири у розстрочку і в кредит.

В офісі продажів можна придбати сподобався експонат із колекції розкішних квартир Клубного будинку «Арт Хол», за адресою: м. Київ, пер. Чеховський, 11.