Архітектура Києва знаходиться у фазі експериментів , – експерт

Україна знаходиться на дуже ранній стадії міського оновлення.

Про це заявив генеральний директор Tippin Corporation Майкл Тіппін в ході Другого Міжнародного архітектурного форуму “Інноваційна архітектура в об’єктах комерційної нерухомості”.

За його словами, багато українських міст, наприклад Львів, значно випереджають українську столицю в цьому аспекті. Майкл Тіппін пояснює це тим, що місто лева значно менше Києва, крім того, на його розвитку позначилися історичні особливості.

Що стосується Києва, то він все ще перебуває у фазі експериментів, зазначив експерт.

«Щось вдається, щось ні, щось непогано, але недоречно у випадку з конкретним місцем. Тому кожне архітектурне рішення вимагає широкого обговорення, щоб уникнути неприємних помилок», – додав генеральний директор Tippin Corporation.

На його думку, для прискорення процесу оновлення столиці України, необхідно – наявність хороших ідей, а також мати керівництво, яке розуміє, навіщо це робити.

«В цілому, якщо у представників влади, незалежно від розміру населеного пункту, буде бажання щось змінити в своєму місті і в своїй країні, вони завжди зможуть знайти інвесторів для гарних проектів», – підсумував Майкл Тіппін.