Аналіз споруджуваних обєктів у Дарницькому районі Києва

Завдяки тому, що в столицю з’їжджаються мешканці з інших регіонів, будівництво нових об’єктів стає актуальним завданням. Як показують аналітичні огляди будівництво на лівому березі столиці у всіх сегментах набирає обертів.

Будівництво в Києві завжди займало першу позицію по Україні. Це обумовлено в першу чергу тим, що в столицю приїжджають жителі інших регіонів на постійне місце проживання, а отже, для задоволення всіх потреб місто завжди потребує в новому житлі. На думку аналітиків компанії «Соцмарт», темпи будівництва житлової та комерційної нерухомості на лівому березі столиці значно вище. Для того щоб з’ясувати ситуацію на всіх будівельних майданчиках, в середині серпня, було проведено комплексний моніторинг. В якості досліджуваного був обраний Дарницький район, який можна по праву вважається самим застраиваемым і інвестиційно привабливим. Далі, про реалізацію багатьох проектів ми Вам розповімо детальніше.

По вулиці Е. Чавдар 1 активно ведуться роботи по будівництву багатоквартирного житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями. На даний момент зведені всі 24 поверху. Будівельники на ділянці є. Основні роботи зосереджено на першому поверсі. На всіх рівнях ( крім першого і другого) фасадні роботи практично завершені. Варто зазначити, що будинок буде мати відмінну транспортну доступність, так як знаходиться поруч зі станцією метро «Осокорки».

Поруч, на тій же вулиці, на ділянці №11 будують 25-поверховий житловий будинок. В даний час зведені всі рівні. Роботи ведуться дуже активно. Обробки на будівлі немає. Територія огороджена і буде мати хорошу транспортну доступність. Обсяг робіт виконаний на 70%.

Будівництво елітного житлового будинку №5 ведеться в 6-му мікрорайоні ж/м Оскокорки-північні. У комплексі плануються 1-,2-,3-, 4-х кімнатні квартири. При відвідуванні будівельного майданчика стало відомо, що зведено від 17 до 20 поверхів. Роботи ведуться нормальними темпами. Будинок без обробки. Згідно з планами також будуть зведені зимовий сад, паркінги та басейн. Обсяг робіт виконано на 50%.

Холдинговою компанією «Київміськбуд» в жм Осокорки-північні зводиться кілька житлових будинків різної планування. На даний момент: підходять до завершення роботи двох 25-поверхових будинків, на яких ведуться фасадні та внутрішні роботи; зводиться двосекційний будинок на 20-25 поверхів; повільними темпами будується будинок на позначці 6-го поверху; крім того практично не реалізуються ще два проекти житлових будинків, на яких зараз зведено 1 і 4 рівні відповідно. Варто відзначити, що після здачі всіх будинків в експлуатацію з’явиться нова вулиця ім. Р. Ващенка, яка зараз не нанесена на картах Києва.

Повільними темпами ведуться роботи по будівництву другої черги гіпермаркету “Епіцентр” по пр. Григоренка 40. На даний момент зведено 2 рівня з металоконструкцій. При моніторингу було помічено декілька робочих. Об’єкт розташований на околиці Дарницького району, недалеко від станції метро «Позняки».

Біля будинку №12 по вул. Мишуги зводиться торговий комплекс. В даний час зведені секції по 2 та 5 поверхів. Будинок без обробки. Відмінна транспортна доступність. Судячи по всьому роботи не ведуться вже тривалий термін.

Реконструкція незавершеного будівництва під медичний центр ведеться по вул. Руденко 3. Як з’ясували журналісти порталу socmart.com.ua будівництво почалося в 1 кв. 2010 року. В даний час зведена від 2 до 5 поверхів. Роботи не ведуться активно. Обробки немає. Обсяг робіт виконаний на 70%. Завершення будівництва планується на 1 кв. 2012 року.