Аналітики прогнозують падіння курсу євро

На думку експертів, в ході останніх торгів курс євро може скласти $1,318.

Основною подією дня для курсу євро стане публікація даних щодо зміни обсягу обороту роздрібної торгівлі США за травень. Очікується, що показник зросте до 0,4%.

У цьому випадку долар почне зміцнюватися, вказують аналітики компанії Forex Club в Україні. У результаті курс євро може знизитися до $1,326, а потім — до $1,318.

Зростання курсу фунта також може бути обмежений даними зі США. Після корекції в районі можливе зниження до $1,557, а потім — до $1,55.

Динаміка графіка долар/ієна теж буде повністю залежати від звіту з США, а його волатильність сьогодні може бути досить велика. До вечора, за словами аналітиків, графік пари може досягти позначки 99.

В ході вчорашніх торгів євро подорожчав до $1,3358. Проте до кінця дня курс єдиної європейської валюти знизився до $1,333.

Дані з Великобританії вже не дивують своїм позитивом, але радують інвесторів. Так, число заявок на допомогу з безробіття скоротилося на 8,6 тис. замість 6,8 тис. у минулому місяці, а середні щотижневі заробітки зросли на 1,3% проти прогнозних 0,3%.

Це стало найбільш різким збільшенням доходу з лютого поточного року, причому на тлі зниження інфляції споживачі отримують дуже непоганий стимул для витрат протягом літніх місяців. У результаті, Курс фунта на тлі опублікованих позитивних даних щодо безробіття у Великобританії виріс до $1,5699. Торги по фунту завершилися біля цієї позначки.

Графік пари долар/ієна опустився до рівня 95,14, після чого піднявся до 95,8.