Альтернативи молодіжному житловому кредитуванню немає

На сьогоднішній день в державі немає альтернативи програмі для забезпечення житлом молодих сімей.

Про це ексклюзивно для UBR.UA повідомив глава правління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

“Для того, щоб в подальшому ефективно вирішувати житлову проблему молоді, був розроблений проект закону про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом“, – говорить чиновник. – Передбачається, що документ буде розглянутий у першому читанні до кінця поточного року”.

За словами Леоніда Рисухіна, в законопроекті закладені такі основні принципи, як визнання забезпечення молоді житлом пріоритетом діяльності держави і прозорість механізмів державної підтримки.

“Окрема увага в законопроекті приділяється організації дієвого громадського контролю за дотриманням законодавства. Для цих функцій передбачається створити Громадську раду. Запропоновано розробляти нову Державну програму на рівні закону, яка б передбачала обсяги виконання у фізичних показниках, а не з точки зору фінансів”, – відзначає Експерт.

Нагадаємо, в Україні добігає кінця термін дії державної програми забезпечення молоді житлом. Завдяки їй тридцять тисяч молодих українських сімей обзавелися своїми квадратними метрами, – стверджують чиновники. Тим часом, ця цифра майже в половину менше від запланованої.