Актуальний дизайн штор для кухні

5-14-2018

Роблячи ремонт, люди завжди приділяють багато уваги різних предметів декору. Саме завдяки їм кімнати стають завершеними і обжитими. Так, роблячи ремонт в кухні, важливо подумати про те, які там будуть штори. Красиві штори для кухні мають не тільки декоративну, але і функціональне призначення. Вони повинні легко задергиваться або розсуватися, захищати кімнату від сонця. Бажано також, щоб штори були зшиті з легко стирається матеріалу. Хочу запропнувати магазин штор киев

Штори для кухні
Сучасні виробники пропонують такі варіанти:

Легкі фіранки
Якщо приміщення невелике, то найкращий варіант — прикрасити його легкими фіранками з тюлі або тканини. Вони не будуть захаращувати отвір вікна, бо підвіконня можна буде вільно використовувати. Кухня з такими фіранками буде виглядати дуже затишно.

Римські штори
Дуже простий і лаконічний варіант, який легко впишеться в будь-який інтер’єр. Римські штори можуть бути прикріплені до стіни, стелі або перебувати в прорізі. Коли такі штори розправлені, то вони рівні. А при підйомі утворюють красиві складки. Рівень штор можна регулювати, тим самим затінюючи все вікно або якусь його частину. Римські штори роблять з матеріалу, який не вигорає на сонці.

Рулонні штори
Все частіше їх використовують замість традиційних штор або жалюзі. До переваг такого варіанту можна віднести практичність, компактність, довговічність. Підібрати штори вийде під будь-який інтер’єр, так як їх роблять з різними фактурами і забарвленнями.

Бамбукові штори
Це полотно, яке поєднано з бамбукової тростини, натуральної тканини і джутової соломки. Легкі і компактні, красиві і довговічні штори. Вони вологостійкі і добре захищають від сонця. Виробники пропонують багато забарвлень і методів плетіння.

В нинішній час зовсім нескладно підібрати ідеальні штори для кухні, так як асортимент ринку неймовірно широкий. В процесі вибору важливо враховувати дизайн приміщення, використані оздоблювальні матеріали, а також стиль обстановки.