Акредитив – це новий спосіб покупки житла В ЖК «Дует»

Девелоперська компанія «U. S. Decision» спільно з КБ «ПриватБанк» розробили унікальний для сьогоднішніх умов інструмент придбання житла в житловому комплексі «Дует».

У сьогоднішніх непростих умовах, коли більшість новобудов у Дніпропетровську завмерло, покупці не наважуються купувати житло в споруджуваних будинках. Такі побоювання цілком зрозумілі: з-за фінансових труднощів багато об’єктів ризикують стати недобудовами. У такій жорсткій ситуації особливо актуальним є питання: де знайти квартиру без ризику, та ще й з гарною якістю будівництва, і до того ж з оптимальною фінансовою схемою розрахунку за житло? Виявляється, такі пропозиції на ринку існують. Так, компанія «U. S. Decision» – одна з небагатьох організацій, яка продовжує будівництво в місті, пропонує скористатися схемою, яка допомагає без зайвих побоювань зробити покупку житла. В чому ж особливість цієї схеми?

У пошуках компромісу
Багато будівельні компанії сьогодні йдуть назустріч купівельним можливостям, охоче надаючи антикризові знижки, безпроцентні кредиту та інші умови продажу житла. Будемо справедливі: такі спеціальні пропозиції дійсно вигідні і суттєво полегшують купівлю житла. Однак жодна з них не гарантує, що об’єкт буде побудований вчасно і не перетвориться на недобудову. Так і безпосередньо довіряти свої гроші забудовникові наважиться не кожен. Повернути їх, якщо вони надовго зависнуть» на будівництві, буде вельми проблематично.

У цьому контексті найбільш привабливим виглядає акредитивний спосіб придбання житла, який пропонує компанія «U. S. Decision» спільно з КБ «ПриватБанк». Зміст акредитиву в тому, що покупець передає гроші за обрану квартиру не забудовнику, а розміщує їх на спеціальному акредитивному рахунку в банку. При цьому кошти будуть перебувати в банку до тих пір, поки будинок не буде зданий в експлуатацію. Але не просто перебувати, а працювати – на вклад будуть нараховуватися відсотки, як за депозитом. Забудовник же може забрати кошти покупців тільки після того, як виконає всі свої зобов’язання за договором. А саме – після завершення будівництва в обумовлений термін на підставі акту держкомісії про введення будинку в експлуатацію. В іншому випадку банк гроші забудовникові просто не віддасть, і кошти будуть повернуті покупцям.

Механізм «акредитив» розрахований на покупців, готових повністю сплатити за придбану квартиру. Однак є можливість обмежити частиною суми з можливістю поповнювати рахунок частинами. Головне, щоб до моменту введення будинку в експлуатацію на акредитивному рахунку виявилася вся необхідна сума. Така гарантійна форма розрахунку вигідна всім учасникам програми: і покупцеві, і будівельній компанії, і банку. Перш за все, завдяки акредитивом компанія отримує можливість отримати кредит в банку і вести будівництво більш активними темпами. Причому, поставивши себе в жорсткі умови дотримання строків будівництва, компанія буде прагнути якомога швидше завершити об’єкт вчасно здати його в експлуатацію, щоб отримати свої гроші і розрахуватися за кредитом.

У свою чергу покупець одержує не тільки гарантію того, що об’єкт буде обов’язково побудований в обумовлений термін, але і гарантію збереження своїх коштів.
Важливий плюс схеми – в рамках акредитива покупець відкриває валютний рахунок, тим самим уникнувши проблеми валютних ризиків, в умовах щодня змінного курсу.

Сьогодні ціна квартири в ЖК «Дует» еквівалентна 1170 дол США за кв. м! Враховуючи те, що за час будівництва комплексу ціни на новобудови будуть зростати (як мінімум за рахунок інфляції), така покупка виявиться особливо вигідною.

Переваги житла
Створюючи житловий комплекс «Дует», проектувальники орієнтувалися на покупців, що віддають перевагу якісне та комфортне житло, оптимальне по площі і по зручне розташування. І треба сказати, потрапили в саме «яблучко». Насамперед, комплекс розташований в одній з найбільш привабливих зон центральної частини міста – вулиці Рогальова. Враховуючи близькість до ділового центру, міських об’єктів інфраструктури, парковій зоні, комплекс стане ідеальним варіантом для тих, хто воліє, щоб «все було поруч».

Одне з основних переваг, що вигідно відрізняє комплекс від інших новобудов міста, – велика закрита прибудинкова територія. Тут запланована велика дитячий майданчик та зона відпочинку.

Самі квартири цікаві, в першу чергу, широким асортиментом площ. Ніякої гігантоманії! Слідуючи сучасним тенденціям ринку, основний акцент зроблено на квартирах самого затребуваного метражу – від 70 до 100 кв. м. проектувальники Врахували і запити тих, хто націлений на більш просторі площі. Для таких покупців передбачені квартири до 150-200 кв. м.

Зараз 18-поверховий комплекс знаходиться в процесі будівництва. Каракас 3 і 4 секції завершено, 1 і 2 секції готовий на 95%. Виконуються кладочні роботи 5-6 поверхів. Весь комплекс планується завершити до кінця 2011 року.

Тепер залишилося зважити всі плюси і мінуси майбутнього придбання і нарешті вирішити, що важливіше: перебувати в режимі очікування, відкладаючи покупку до кращих часів і знову не вгадати з зростанням цін, або вже зараз скористатися вигідною пропозицією. Якщо врахувати, що будувати в місті стали менше, і в найближчі рік-два розраховувати на широкий вибір новобудов не доводиться, не виключено, що житла саме потрібного якості, потрібного метражу і в потрібному місці може просто не виявитися.

Більш детальну інформацію про цей механізм придбання житла можна дізнатися за тел. (092)257-38-36 або безпосередньо в офісі компанії «U. S. Decision» за адресою: Дніпропетровськ, наб. Перемоги, 58.