70% деревяних будинків будують в котеджних селищах, – Rovaniemi

Як повідомили в компанії Rovaniemi, сьогодні 70% покупців дерев’яних будинків будують їх в котеджних селищах.

Вони вибирають не окремий ділянку де-небудь в лісі, а землю в організованому котеджному селищі, де є не тільки газ, вода, але і соціально-культурне життя, охорона, а також експлуатуюча служба.

Експерти Rovaniemi виявили цікаву закономірність. Близько двох років 50% потенційних покупців замовляли фінські дерев’яні будинки для того, щоб поставити їх на відокремленій ділянці подалі від сусідів. Проте вже в цьому році тенденція розгорнулася у зворотний бік – тепер 70% покупців віддають перевагу землю в котеджному селищі саме тому, що там є відповідне оточення та інфраструктура.

У Rovaniemi це пояснюють тим, що 2-3 роки тому кількість пропозицій в організованих селищах зі всіма комунікаціями та без обов’язкового підряду було набагато менше, ніж зараз. Проте вже тепер у клієнта є, з чого зробити вибір.

Люди готові платити за комфорт і із задоволенням всі ці турботи пов’язані з охоронною, прибиранням території, перекладають на плечі керуючої компанії.

Варто зазначити, що робота керуючої компанії в селищі дозволяє не тільки зробити життя покупця цілком безтурботним, але і заощадити фінанси, які людина витрачає на обслуговування та утримання будинку, коли він робить це сам.