7 незвичайних місць для проживання

З зростанням чисельності населення на планеті, багато хто замислюється про місце та умови проживання.

Люди почали вигадувати найнесподіваніші місця для проживання і незвичайні будинки, які повністю змінюють уявлення про традиційне житло.

1. Будинки в космосі

З розвитком космічного туризму проживання в космосі також може придбати популярність. У Росії вже розробляється проект космічного готелю, можливо, в найближчому майбутньому з’являться і космічні будинку, які зможуть прийняти жителів переповнених мегаполісів.

2. Будинки в море

Понад 70% поверхні нашої планети займає океан. Пітер Тіль і Seasteading Institute – організація, що займається створенням морських поселень і міст, що вирішили використовувати цей простір з користю. Протягом найближчих декількох років компанія планує побудувати першу плавучу платформу, яку встановлять біля берегів Сан-Франциско. За попередніми оцінками, ціна житлової площі буде дорівнює вартості квартир у Нью-Йорку чи Лондоні.

3. Будинку між будівлями

Якщо не вистачає житлової площі в звичайних будинках, то можна побудувати будинок там, де спочатку здасться жити неможливо – між будівлямв. Поляк Jakub Szczeny спроектував найвужчий у світі будинок, який знаходиться у Варшаві. Максимальна ширина будинку становить 122 див. Проект розроблений для письменника Этгара Кетера. Потрапити в будівлю можна за допомогою висувної драбини, керованої пультом. Будівництво будинку планується завершити в грудні цього року.

4. Будинки-автомобілі

Інженер з Австрії Маркус Волгрейтер розробив проект будинока, який за формою нагадує автомобіль Volkswagen Beetle. Будинок розташований на околиці Зальцбурга. Фари і лобове скло цього будинку-автомобіля служать вікнами, а вихлопна труба – в якості витяжки.

5. Будинки на деревах

Архітектори різних країн розробляють незвичайні проекти будинків на деревах. Наприклад, у Франції на горі Салев, будинок побудований на сосні. Щоб потрапити в цей будинок, необхідно піднятися по гвинтових сходах. Зате який вид відкривається з спальні цього будинку на Женевське озеро.

6. Модульні будинки

Модульні або збірні будинки стають все більш популярним варіантом для проживання в густонаселених районах. Виробництво таких будинків запущено в цьому році компанією Tumbleweed Tiny House Company в США, тут є доступні пропозиції від $99. Площа модульних будинків починається від 6 кв. м.

Фінський архітектор Матті Сууронен спроектував збірний будинок у вигляді літаючої тарілки. Такий будинок досить мобільний, його можна побудувати в будь-якій точці світу, навіть на крутих скелях.

7. Австралія

Середня щільність населення в Австралії одна з найнижчих у світі – трохи більше 2 осіб на квадратний кілометр. До того ж це одна з найбільш розвинених країн у світі.