Як створити компанію мрії?

11-8-2018

Робота на результат завжди більш ефективна, якщо вона проводиться в згуртованій команді однодумців, а не в колективі індивідуалістів, постійно зайняті перетягуванням ковдри на себе і ставлять власні інтереси вище будь-яких інших. Рекомендуемо Пропоную Роботу

Психологічний комфорт, дружелюбність, стабільність і розуміння перспективності справи – запорука впевненості працівників у завтрашньому дні і формуванні довіри і прихильності людини до організації, в якій він працює.

Керівник повинен запобігати можливим конфліктам в колективі і моментально їх гасити в разі виникнення.

При цьому слід відстежувати поведінку окремих співробітників. При виявленні конфліктних, постійно чимось незадоволених працівників, вносить в колектив розбрат, слід проводити з ними відповідну роботу, а в разі необхідності розлучатися з ними без жалю.
Можливість самореалізації
Кожна людина бажає реалізації своїх ідей. Сприяючи цьому, керівник отримує не тільки повагу з боку своїх підлеглих, але і підтримує в людях бажання пропонувати свої ідеї та рішення. Слід схвалювати ініціативу співробітників. Це надає їм відчуття їх значущості для підприємства і мотивує до ефективної роботи.

Якщо цього не робити, то ініціатива може швидко згаснути і продуктивність роботи знизитися. Кому ж захочеться стукати в закриті двері?

Комфортні робочі місця
Це один з найбільш бажаних факторів для кожної людини. Відчуття затишку і комфорту протягом робочого дня може переважити безліч інших причин, що викликають бажання людини працювати саме в цій компанії.

Зручне крісло, стіл, сучасну оргтехніку обов’язково слід забезпечити на кожному робочому місці. Крім цього буде просто чудово, якщо знайдеться можливість влаштувати кімнату відпочинку, ігрову або тренажерний зал. Такі кімнати сьогодні є нормою для лідируючих успішних корпорацій.

Компенсація витрат співробітників компанії
Якщо ви частково або повністю зможете компенсувати витрати ваших співробітників на обіди, проїзд на транспорті, придбання путівок або платні медичні послуги, то вони вам будуть дуже вдячні.

Крім того, можна організувати можливість будь-якому з працівників протягом робочого дня попити чаю або кави за рахунок підприємства. Це також буде досить вагомим плюсом до привабливості компанії в очах працюючих.

Можливість професійного зростання
Намагайтеся завжди йти назустріч, якщо ваші співробітники висловлюють бажання взяти участь в будь-яких конференціях, семінарах, тренінгах.

Постійний розвиток людини, як професійне, так і особистісний допомагає підтримувати креативність мислення і уникати закостенілості. Думаючі, що розвиваються співробітники – це відмінний фундамент для розвитку фірми.

Вільний графік
Вже давно помічено, що робота з-під палиці значно знижує продуктивність будь-якої праці. Якщо є можливість, спробуйте контролювати не час перебування працівника в офісі, а результати його праці. Якщо не вимагається постійне перебування якого-небудь фахівця на робочому місці – дозвольте йому частину роботи виконувати вдома або на роботі, але лише в той час, який йому самому здається більш зручним.

Така свобода дуже цінна для кожного з людей і дозволяє самостійно планувати свій час, мотивуючи самоорганізацію та розуміння важливості роботи на результат. Якщо ж такий графік роботи когось розхолоджує, то можливо людина не дуже-то і зацікавлений у виконуваній роботі?
Спільні заходи
Одним з ефективних способів створити згуртовану команду однодумців є проведення спільних заходів. Чи Часто ваш колектив збирається в неформальній обстановці? Якщо ні, то складіть план заходів, в які можна включити спільне святкування Нового року, Дня 8 березня, професійного свята, виїзд на природу, туристичний похід або подорож пам’ятними місцями.

Заохочення співробітників
Кожен співробітник хоче бути впевнений в тому, що керівництво бачить його старання і бажає бути відзначений за свою працю. Це цілком природне бажання. Найцікавіше, що його задоволення може бути досягнуто з самими мінімальними витратами.

Оголосіть на загальних зборах відзначилися співробітникам подяку, вручите грамоту або пам’ятний подарунок, випишіть невелику премію. В якості нагороди цілком підійдуть абонементи у спортзал або басейн, сертифікати на придбання косметичних засобів або побутової техніки, відвідування масажного салону або салону краси і так далі.

Така увага, надана працьовитому співробітнику, повернеться не один раз сторицею у вигляді його сумлінної праці.

Як бачите, перераховані пункти не потребують значних фінансових витрат, але здатні створити імідж компанії привабливою для роботи в ній і як магніт притягує фахівців з інших компаній, не приділяють уваги таким, здавалося б, незначних чинників.

Досить зовсім незначно поліпшити комфортність роботи кожного зі співробітників, щоб отримати відданий згуртований колектив, здатний заради компанії згорнути гори.

З таких простих і навіть в чомусь великих істин і складається спочатку Імідж, а потім і успіх компанії, націленої на довготривале процвітання і розвиток.