2012 рік буде складним для ринку нерухомості Франції

У 2012 році очікується падіння цін на нерухомість Франції.

Про це заявили представники провідного банку країни Credit Agricole.

На їхню думку, ринок нерухомості Франції зіткнеться з труднощами із-за низького попиту на будинки.

Як повідомляє PropertyWire, експерти банку прогнозують скорочення вартості нерухомості у Франції на 6%. Передбачається, що кількість угод знизиться на 8%, що, в свою чергу, говорить про низький попит на будинки.

У 2011 році нерухомість в Парижі, Провансі і на Півдні Франції збільшилася в ціні, однак в інших регіонах країни житло подешевшало. Станом на сьогодні, Франція знаходиться в епіцентрі боргової кризи, що, безсумнівно, позначиться на стані ринку нерухомості. Експерти переконані, що кількість угод у 2011 році буде найнижчим за останні 40 років. У поточному році ріелтори продали на 50% менше будинків, ніж у 2007 році.

Асоціація ріелторів Франції заявляє про різноспрямованою динамікою ринку у цьому році. Наприклад, житло в Бретані подешевшало на 4,6%, а в регіоні Шампань-Арденни збільшилася в ціні до 10,1%.

Як заявив представник ріелторської фірми Leggett Immobilier Тревор Легетт, власники і ріелтори зобов’язані суттєво змінити підхід до ціноутворення. Тільки реалістична ціна дозволить ринку нерухомості країни уникнути потрясінь.

Легетт відзначив збільшення кількості заявок на купівлю будинків від інвесторів з країн Азії, Північної та Південної Америки, Австралії та Африки. Вони приєдналися до традиційним покупцям нерухомості Франції – німцям, голландцям, британцям.